Muka Depan  |  Senarai Buku  |  Penulis  |  Tentang Kami  |  Aktiviti  |  Di Sebalik Tabir  |  Kerjaya  |  Buku Terlaris  |  Katalog

 

Firdaus Hussamuddin – Penerbit Eksekutif Grup Buku Karangkraf


Sri Diah – Pengurus Besar Editorial


Raja Shahfaizal – Pengurus Besar Pemasaran Jenama


Roziyana Omar – Pengurus Operasi dan Jualan


 

Editorial

Mohd Ali Haji Mohd Noor – Editor Pengurusan

mohd.ali@bukuprima.com.my

Norhawanis Binti. Othman – Editor (Novel)

norhawanis@karangkraf.com.my

Mohd Zuhaili Mat Junoh – Editor (Novel)


Shahida Binti Md Khasim – Editor (Novel)


Siti Aisyah Hussain – Editor (Kanak-kanak dan remaja)

siti.aisyah@bukuprima.com.my


Ismawannie Binti Ismail – Editor (Kanak-kanak dan remaja)


 

Grafik

Nor Azam Syah Razmi – Pengarah Kreatif

azam.syah@karangkraf.com

Ahmad Firdaus Abdul Razak – Pereka Kreatif Kanan

ahmad.firdaus@bukuprima.com.my

Tengku Safrina Binti. Tengku Noorazland – Pereka Kreatif

tengku.safrina@karangkraf.com.my

Syreena Jamil – Pereka Kreatif

syreena@bukuprima.com.my

An Nuur Aisyah Binti Zamakhsari – Pereka Kreatif


Muhammad Asyraf – Eksekutif Promosi

muhammad.asyraf@karangkraf.com

Akhmal Haffies bin Ahmad – Eksekutif Promosi

akhmal.haffies@karangkraf.com

Mohd Shafiq Bin Abdul Rashid – Eksekutif Web

m.shafiq@karangkraf.com


Azrul Helmi Bin Muhamad Hasan – Eksekutif Web

azrul.helmi@karangkraf.com


Zulia Zakaria – Eksekutif Pemasaran

zulia@karangkraf.com

Djunaidee Kamal – Eksekutif Muda

djunaidee@karangkraf.com

Muhammad Azuan – Pembantu Pemasaran

m.azuan@karangkraf.com

Rabiatul Adawiyah – Pembantu Pemasaran

rabiatul.adawiyah@karangkraf.com

Mohd Nasrullah Bin Norazmi – Pembantu Pemasaran 2

mohd.nasrullah@karangkraf.com.my